Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Bir kıyamet alameti daha!!!

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Bir kıyamet alameti daha!!! Empty
MesajKonu: Bir kıyamet alameti daha!!!   Bir kıyamet alameti daha!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:53 am

Siz duydunuz mu bilmiyorum ama benim duyduğum kadarıyla kıyamete yakın kadınlar çoğalacak...
Alın size bir araştırma...

Kuzey kutbu Gözlem ve Değerlendirme Programı’nın yaptığı son araştırma şaşırtıcı bir veriyi gözler önüne serdi.

Araştırmaya göre son yıllarda bazı eskimo köylerinde dünyaya gelen kız çocukların sayısı erkeklerin iki katı.

Bilimadamları bu durumun altında yatan nedenin eskimoların yediği deniz ürünlerinde insan kaynaklı kirlenme sonucu biriken kimyasallar olduğunu düşünüyor.

Uzmanlara göre, elektrikli aletler, televizyon ve bilgisayar yapımında kullanılan bazı kimyasallar rüzgar ve nehirler vasıtasıyla soğuk denizlere taşınıyor. Eskimolarsa günlük besin ihtiyaçlarını bu kimyasalların karıştığı sudan beslenen deniz canlılarıyla gideriyor.

Böylece kimyasallar insanların kanına karışıyor ve özellikle gebeliğin ilk 3 haftasındaki hamile kadınlarda fetüse ulaşarak bebeğin cinsiyetinin değişmesine yol açabiliyor.

Eskimo köylerinde sıkça rastlanan bu durum, benzer besinlerle beslenen Rusya’nın doğusu, Grönland ve Kanada’nın kuzeyindeki bazı köylerde de geçerli. Uzmanlar, Grönland’daki bir köyde son dönemde bir tek erkek çocuğun bile dünyaya gelmediğini belirtiyor.

Üstelik sadece Kuzey Kutbu’na yakın yerlerde değil, ABD ve Japonya’da da bu yıl erkek çocuk sayısının beklenenden çok daha düşük olması da besin zincirinin üst halkalarında giderek artan insan yapımı kimyasallara bağlanıyor.

https://birtanem.yetkinforum.com

Bir kıyamet alameti daha!!!
1 sayfadaki 1 sayfası