Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Tecavüze uğrayınca çırılçıplak kaçtı

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Tecavüze uğrayınca çırılçıplak kaçtı Empty
MesajKonu: Tecavüze uğrayınca çırılçıplak kaçtı   Tecavüze uğrayınca çırılçıplak kaçtı Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 10:54 pm

Tecavüzüne uğradığını öne süren evli 3 çocuk annesi 31 yaşındaki N.K., geceleyin üzerinde iç çamaşırıyla kaçıp Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurda sığındı.

Eskeşehir'de evine gittiği arkadaşı 30 yaşındaki Ömer Kök ve yanındaki 32 yaşındaki Özkan Seren'nin tecavüzüne uğradığını öne süren evli 3 çocuk annesi 31 yaşındaki N.K., geceleyin üzerinde iç çamaşırıyla kaçıp Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurda sığındı. Polis, iki şüpheliye gözaltına alındı.Olay, bugün saat 03.00 sıralarında Büyükdere Mahallesi’nde meydana geldi. İşlediği bir suç nedeniyle eşi bir süredir cezaevinde bulunan N.K. adlı kadın, 2 yıldan beri arkadaşlık yaptığı Ömer Kök'ün evine gitti. Evsahibi Ömer Kök ile yanındaki Özkan Seren, burada N.K.'ya önce cinsel tacizde bulundu, ardından da tecavüz etti.
Bir fırsatını bulan N.K., üzerinde iç çamaşırıyla evden kaçtı, koşarak yakınlardaki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Dumlupınar Öğrenci Yurdu’nun özel güvenlik görevlilerinin yanına gitti. Durumun polise bildirilmesinin ardından, Ömer Kök ile özkan Seren gözaltına alındı.İki şüpheli, suçlamaları kabul etmedi, N.K. ile kendi isteğiyle ilişkiye girdiklerini söyledi. Ömer Kök, “Biz bu kadınla 2 yıldan bu yana arkadaşız. Sürekli yanımıza gelir. Psikolojik sorunları vardı. Hiçbir neden yokken kaçmış. Bize iftira atıyor. Kendisinden şikayetçiyiz” dedi.N.K. ise 2 şüphelinin kendisiyle zorla ilişkiye girdiklerini, daha sonra evden çırılçıplak kaçtığını söyledi.Emniyet Müdürlüğü yetkilileri N.K.’nın, ‘Suç uydurmak’, Özkan Seren ile Ömer Kök’ün de ‘Cinsel saldrı ve taciz’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildiklerini belirtti.
Tecavüz şüphelileri serbest kaldı
Eskişehir’de gece çıplak bir halde kaçıp öğrenci yurduna sığınan evli 3 çocuk annesi 31 yaşındaki N.K.’ya tecavüz ettikleri öne sürülen 32 yaşındaki Ö.S. ile 30 yaşındaki Ö.K. çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Polisler tarafından yakalanarak gözaltına alınan Ö.S. ile Ö.K. suçlamaları kabul etmeyerek, N.K. ile kendi isteğiyle ilişkiye girdiklerini söyledi. 2 şüpheli “Biz bu kadınla 2 yıldan bu yana arkadaşız. Sürekli yanımıza gelir. Psikolojik sorunları vardı. Hiçbir neden yokken evden çıplak halde dışarı çıktı. Bize iftira atıyor. Kendisinden şikayetçiyiz” dedi.

Signatür (İmza)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Taçsız kral Metin Oktay, Tek aşkıydı GALATASARAYSenin gibi Cimbomluyu Unutur mu bu taraftar?
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Sarıyla kırmızıyla alnımızın akıyla...

" Doğduğum günden beri yanımda; GöğSümün sol yanında "

Tecavüze uğrayınca çırılçıplak kaçtı User_offline
https://birtanem.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası