Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

son seksen yılın en yüksek yağısı

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

son seksen yılın en yüksek yağısı Empty
MesajKonu: son seksen yılın en yüksek yağısı   son seksen yılın en yüksek yağısı Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 10:56 pm

Çatalca'da metrekareye 205 kilogram yağış düştü!

İstanbul'da eylül ayında son 80 yılın en yüksek yağışı Çatalca'ya düştü. Yapılan ölçümlerde, Çatalca'da metrekareye 205 kilogram yağış düştüğü belirlendi. İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün başlayan sağanak yağışın bugün de etkisini sürdürdüğünü söyledi.

Yıldırım, yağışların, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Çatalca'da kuvvetli olarak devam ettiğini belirtti. Yapılan son ölçümlere göre, Çatalca'ya eylül ayında son 80 yılın en yüksek yağışının düştüğünü ifade eden Yıldırım,''Çatalca'da ölçülen yağış miktarı, metrekarede 205 kilogram olarak belirlendi'' dedi.

Öte yandan, Bahçeşehir, Başakşehir, Basın Ekspres Yolu ve İkitelli civarı da sağanak yağıştan olumsuz yönde etkilendi.

son seksen yılın en yüksek yağısı 2_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 3_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 4_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 6_k

İstanbuldaki SEL Resimleri, Görüntüleri

İstanbulda İlginç SEL Resimleri, SEL Fotoğrafları, SEL Görüntüleri...

son seksen yılın en yüksek yağısı 12_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 13_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 14_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 15_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 16_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 17_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 18_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 19_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 20_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 21_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 22_k

son seksen yılın en yüksek yağısı 23_k