Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu Empty
MesajKonu: Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu   Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:01 pm

Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu Aile

İETT otobüsü üzerinde mahsur kalan Kaşıkçı ailesi, evinin kapısını Zaman'a açtı. Olay anını anlatacak kelime bulmakta zorlanan baba Hüseyin Kaşıkçı, ölümün kendisini korkutmadığını ancak tek kaygısının ailesi olduğunu ifade etti.

Azgın sulara karşı metanetini yitirmediğini söyleyen baba, "Ne gelirse Allah'tan. Biz de bunun bilincindeydik. O çaresizlik içinde tek sığınağımız yine O'ydu ve kendimizi teslim ettik." diye konuştu. Dev akıntılara yakalandıkları beyaz minibüsün kapılarını suların basıncı sebebiyle açamadıklarını ifade eden Kaşıkçı olayın dehşetini şöyle anlattı: "Sular araca dolmuştu. O esnada camlar patladı. Ama sürüklenmiyorduk. Sonradan fark ettim ki araç bir halatla bariyerlere sabitlenmiş. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama o araç halatla bariyerlere bağlanmıştı."
Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu Can
Nereden geldiğini bilmediğimiz bir halat kurtulmamıza vesile oldu Aile2
https://birtanem.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası