Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Ölüm minibüsünde neler yaşandı

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Ölüm minibüsünde neler yaşandı Empty
MesajKonu: Ölüm minibüsünde neler yaşandı   Ölüm minibüsünde neler yaşandı Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:03 pm

Cenazeye katılan ve minibüsten sağ olarak kurtulan Gülsüm Şenkoğlu sel anını anlattı

Ölüm minibüsünde neler yaşandı 192379
İstanbul'daki selde hayatını kaybeden tekstil fabrikası işçisi 7 kadından 4'ünün cenazesi, Halkalı'da toprağa verildi.

Halkalı'daki tekstil fabrikasına dün sabah gelişleri sırasında servis minibüsünde sel sularında boğularak ölen Güldane Çiftçi, Bircan Karataş, Naciye Karadeniz ve Özlem Önal için Akşemseddin Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
ONLARIN MEKANI CENNET OLACAKTIR
Törende konuşan Küçükçekmece Müftüsü Yusuf Gül, bugünün çok acı bir gün olduğunu ve Türk milletinin şehitlerine ağladığını belirterek, ''Bu kardeşlerimiz de Peygamberimizin müjdesine göre şehittirler. Onların mekanı cennet olacaktır. Cenabı Hak, geride bıraktıkları aileleri sevdiklerine sabırlar versin'' dedi.
Öğleyin kılınan cenaze namazından sonra 4 kadının cenazesi, Halkalı'daki Kanarya Mezarlığı'nda defnedildi.
Törende, hayatını kaybeden 4 kadının aileleri ve yakınlarının gözyaşlarını tutamadığı görüldü.
Aynı minibüste hayatını kaybedenlerden Nuriye Can'ın Sinop'un Başaran Köyü'nde, Altun Yüksek'in Giresun'da toprağa verileceği öğrenildi. Minibüsten yaralı olarak kurtulan fabrika işçisi Fikriye Öztürk'ün de Rumeli Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisinin devam ettiği belirtildi.
Hayatını kaybeden 4 kadının aileleri, tören sırasında taziyeleri kabul etti. Törene, ölenlerin aileleri ve yakınlarının yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Küçükçekmece Kaymakamı Orhan Öztürk ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MİNİBÜSTEN KURTULMAYI BAŞARDI
Minibüsün içinden kurtulmayı başaran fabrika işçisi Gülsüm Şenkoğlu yaşadığı olayı, tören sırasında gazetecilere anlattı. Şenkoğlu, minibüsün her zaman kullandıkları servis minibüsü olmadığını, yağmurun yoğun olması nedeniyle o minibüsün kendilerine tahsis edildiğini söyledi. Kendisinin de minibüste şoförün yanında oturduğunu, fabrikanın bahçesine girdiklerinde inmek için kapıyı açtığını anlatan Şenkoğlu, ''Minibüsten aşağı inecektik. Ayaklarımız ıslanınca çektik. O anda birden su boşaldı, ben de inanamadım. Bir panik oldu. Şoförümüz çok çaba harcadı, beni o kurtardı. Olaydan sonra bayılmışım'' dedi.
Şenkoğlu, minibüsün içinde toplam 11 kişinin bulunduğunu ve bunlardan sadece 4'ünün kurtulmayı başardığını söyledi.
https://birtanem.yetkinforum.com

Ölüm minibüsünde neler yaşandı
1 sayfadaki 1 sayfası