Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa Empty
MesajKonu: Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa   Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:12 pm

Evet Arkadaşlar Yanlış Duymadınız Tüm Operatörlere Yerli,Yabancı Hepsine İnternetten Ücretsiz Sms Gönderebilirsiniz.NasıL mı ;

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ]

Bedava SMS Gönderme Programı [FREE SMS]

Bu Program Sayesinde ßedava Sms Gönderebilceksiniz[Sorunsuzdur]

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa Kapaei7rm2

Not:Tüm Açıklamaları Okuyun Lütfen..!

Açıklama:
Program İle ßedava Sms Gönderebilirsiniz Fakat Yaptığım Denemelere RağmeN Turkcellde Arada Sorun Cıkabiliyor Veya Geç Gönderebiliyor.Ama Siz Deneyebilirsiniz.Avea da ßiraz Gecikme Yapıyor Ama Telsimde Hemen ßir Kaç Saniye İçinde Mesaj Gönderebiliyorsunuz..Şimdi Gelelim Programın Kullanımına..
Programı İndirdikten Sonra RaRLı Dosyanın İçinde WidgeTSus ve Sms Klasörleri Çıkartılır.İlk Önce WidgeTSus Kurulumu Tamamlanacak,Kurulum Bittikten Sonra Masaüstüne ßelirli Simgler Gelicek Hoşunuza Gitmesse Üstüne Sağ Tıklayıp "Close WidgeT"... Şimdi ßelgelerime MY WigdeT Diye Bir Klasör Oluşacak.İndirdiğimiz Dosyaların İçinde ßulunan Sms Klasörünün İçindeki Smsi Belgelerimde Bulunan My WidgeTin İçine Taşıyoruz.Windowsunuzda Bulunan Saatinizin Olduğu Yerde Sağ Alt Köşede ßir Simge Çıkacak..

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 30862943pd1md9
[Çıkan simgeye sağ tıklayın ve Open Widget..]
Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 55513892rh8
[Karsınıza Gelen Pencerede Yerine Taşıdığımız SMS i Seçiyoruz]
[Belgelerim/My Widget/SMS
]
Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 97973924tr5
[Bu Pencerede Use WidgeT Butonuna Tıklıyoruz.]
Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 41208489ic2
1.Adım: "Mobile Number" Yazan Yere Kendi Telinizi Giriniz.[ Turkcell Ve Avea'da Mesaj Geç Gelebilir ]

2.Adım: "Country" Yazan Yere Bulunduğunuz Ülkeyi.

3.Adım: Choose PIN Yazan Yere LogiN Olurken Kullanacağınız Şifreyi.[ Şifrenizi Giriniz ]

4.Adım: "Email" Yazan Yere Kendi Email Adresinizi Yazınız.

5.Adım: Şimdi "SubmiT" ßutonuna Basıyoruz Ve Mesajın Gelmesini ßekliyoruz..[ Gelecek Olan Mesajda Bir Sonraki Adımda İşimize Yarıyacak Olan Kod Olacak ]

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 28322203an3
Bu Adımda Cep Telefonumuza Gelen Kodu Giriyoruz..
Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 74758927rd6
Bu Adımda İse SoN ßir Ayar Yapıp Mesaj Göndermek Kalıyor. "USA/Canada" Olarak Seçili Olan Yeri "İnternational" Yapıyoruz..

Or Number: Buraya Göndereceğimizi Numarayı Giriyoruz

Name: ßu Kısımıda Aynı Telefon Rehßeri Gibi Kullanabiliriz..

Boş Kutucuk: Buraya Yazmak İstediğiniz Metni Giriniz

Send: ßu Buton İlede Mesajımızı Göndermiş Oluyoruz..

NoT: Günlük Mesaj Atma Sınırı Var MaaLeseF [ SınıR Pc den Pc ye DeğişiyoR Anlamadım ]

Önemsiz Bilgi:[ LogIN olduktan sonra LogOuT olan Arkadaslar İçin ]
Eğer Çıkış Yaparsak Tekrar Yeni Hesap Almadan Nasıl Giriş Yaparız...
Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 52544826hq8

Sonra

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa 70843266zx9

Önemli NoT: Turkcell ve Avea Hattına Sahip Olanlar Yada ßu Hatları Kullananlardan Anlayış ve SabıR ßekliyorum..Telsim SorunsuzduR..
https://birtanem.yetkinforum.com

Tum Operatorlere Bedava Mesaj YoLLa
1 sayfadaki 1 sayfası