Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri Empty
MesajKonu: Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri   Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:18 pm

Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri 86148

DTP Genel Başkan Ahmet Türk, terörist mahkumlarla ilgili öyle bir öneride bulundu ki çok tartışılır...

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı Ahmet Türk, hükümetin 'Demokratik Açılımı' için ilginç bir öneride bulundu. Adli ya da siyasi bir mahkumun kalan son 1-2 yıllık cezasını çıplak dağlara çam ağacı dikerek geçirebileceğini belirten Türk "Mahkumun kalan 1-2 yıllık cezası 3 aya indirilerek böyle istihdama katılacak bir formül gelişleştirebilir" dedi.

Geçtiğimiz gün düzenlenen miting için Van'a gelen DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, basın mensuplarına çeşitli açıklamalarda bulundu. Adli ya da siyasi mahkumların kalan cezalarını dağlarda çam ağacı dikerek geçirebileceğini kaydeden Türk, "Mahkumun kalan 1-2 yıllık cezası 3 aya indirilerek böyle istihdama katılacak bir formül gelişleştirebilir" dedi.

TERÖRİSTLERE ÖVGÜ

Hükümetin dağdan indirilecekler için düşündüğü iyileştirme sistemini de eleştiren DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, dağdakilerin çoğu insandan daha iyi siyaset yaptığını kaydetti. Türk "Tabi dağdan indirecekleri için bir rehabilitasyon politikası diye bir şey çıkarıyorlar. Dağdaki insanlar böyle dünyadan kopuk insanlar değil, sanki onlar dünyadan kopmuş gibi görüyorlar. Bunu birileri bilmiyor. Ama herkes biliyor ki dağda internet televizyonlar her şey günlük. Dağdakiler saat başına Türkiye'de geliştiğini ne tartışıldığını takip ediyor. Bunlar siyasetin içinde, dünyada, Avrupa'da, Türkiye'de neler tartışılıyor, neler gelişiyor, bunları bilen yorumlayabilen kadrolara sahip, bereciye sahip, birikime sahip, eğitime sahip olan insanlardır" dedi.
https://birtanem.yetkinforum.com

Ahmet Türk'ten çok tartışılır öneri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Operasyon Var Bu Gece - Ahmet Özcan