Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Adana'da Dehşet !

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Adana'da Dehşet ! Empty
MesajKonu: Adana'da Dehşet !   Adana'da Dehşet ! Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:21 pm

Adana'da dehşetAdana'da 14 yaşındaki F.Y., işe gitmeyen babası Sinan Y.'yi (53) 3 yerinden bıçakladı.

Adana'da Dehşet ! BicakladikEdinilen bilgiye göre olay Güzelevler Mahallesi 1956 Sokak 22 numaralı evde meydana geldi.

İnşaatlarda çalışan F.Y., işe gitmek için sabah uyandı. İnşaat ustası babasının uyuduğunu gören F.Y., Sinan Y.'yi uyandırıp, 'Ben işe gidiyorum, sen gitmeyecek misin?' diye sordu. Sinan Y., bugün işe gitmeyeceğini belirterek, oğluna kendisinin gitmesini söyledi.

F.Y., 'Ben işe gidiyorsam, sen de gideceksin.' diyerek babasıyla tartışmaya başladı. Bunun üzerine sinirlenen baba Sinan Y., oğluna tokat attı. Mutfağa giden F.Y., bir ekmek bıçağı alıp babasını üç yerinden bıçaklayıp evden kaçtı.
Yaralı Sinan Y., yakınları tarafından Adana Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Elinden, sırtından ve kolundan aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan Sinan Y., tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere Köprübaşı Polis Merkezi'ne götürüldü. Olaydan sonra kaçan F.Y., polislerce ara sokaklarda yakalanarak babasının bulunduğu polis merkezine getirildi.

F.Y., işlemlerinin ardından Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.
Baba Sinan Y., ifadesinin ardından eşiyle birlikte polis merkezinden ayrıldı.
Yaralı babanın çıkarken gülmesi dikkatlerden kaçmadı.

Cihan
https://birtanem.yetkinforum.com

Adana'da Dehşet !
1 sayfadaki 1 sayfası