Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

2 yaşındaki kızını fuhuş evine sattı!

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

2 yaşındaki kızını fuhuş evine sattı! Empty
MesajKonu: 2 yaşındaki kızını fuhuş evine sattı!   2 yaşındaki kızını fuhuş evine sattı! Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:23 pm

İstanbul'da 2 yaşında kız çocuklarını para karşılığı sattıkları iddiasıyla yakalanan nikahsız çift, adliyeye sevk edildi.

Alınan bilgiye göre, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Kenan Gürbüz'ün daha önce nikahsız yaşadığı bir kadın, polise Gürbüz ve G. S. adlı kadının fuhuş yaptırmak amacıyla kız çocuğu satın aldığına ilişkin ihbarda bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, G.S'nin Küçükçekmece'deki evinde 2007 yılında doğan ve nüfusa kendi çocuğuymuş gibi kaydettirdiği A.S. adlı bir kız çocuğu buldu. G.S'nin ayrıca, yaşları 15'in üzerinde 4 kızı olduğu anlaşıldı. İfadesinde 18 yaşından küçük kızı hariç, diğer kızlarının evde fuhuş yaptığını kabul eden G.S. ve kızları ifadeleri alındıktan sonra serbest kaldı.

Yapılan inceleme ve araştırma sonucu A.S'nin, nikahsız yaşayan Filiz K. ve Mehmet C'nin çocukları olduğu ve doğduktan hemen sonra para karşılığında G.S'ye satıldığı belirlendi.

Bunun üzerine Filiz K. ile Mehmet C, Gebze'de gözaltına alınarak İstanbul'a getirildi. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi. A. S. ise Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda muhafaza altına alındı.

Bu arada, 41 yaşındaki G.S. ile ilgili başlatılan soruşturma ise sürüyor.

Kaynak:AA

https://birtanem.yetkinforum.com

2 yaşındaki kızını fuhuş evine sattı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ünlü mankenin şoke eden fuhuş itirafı