Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti Empty
MesajKonu: Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti   Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:26 pm

Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti Fft20_mf360662

İZMİR'de 27 yaşındaki M.K., evlilik öncesi bekarlığa veda partisi vereceğini söyleyen 23 yaşındaki gelin adayı S.R.’yi, eski sevgilisiyle evde bastı. Ertesi gün soluğu adliyede alan M.K., resmi nikahları önceden kıyılan S.R.’den boşanmak istediğini söyleyip 30 bin TL tazminat istedi. Ancak daha sonra anlaşan çift, birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmeden boşandı. İzmir’de özel bir şirkette klima ustası olarak çalışan M.K., internet ortamında tanıştığı ve yaklaşık 8 ay konuştuğu sekreter S.R. ile evlenmeye karar verdi. Önce resmi nikahı kıyan M.K. ve S.R., izin günlerine göre salonda düğün yapmaya karar verdi. Düğün için bütün hazırlıkları yapan, evini hazırlayan, gelinlik ve damatlıklarını alan, davetiyeler gönderen genç çift, akradaşlarına ayrı ayrı bekarlığı veda partisi vermeyi planladı. M.K. kendi evinde, S.R. de kendi evinde düğünden bir gün öncesi veda partisi verme konusunda anlaştı. M.K. çoğu bekar olan erkek arkadaşlarını çağırarak evde veda partisi verdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde M.K arkadaşı R.T.'yle kendi partileri bitince gelinin veda partisine uğramaya, içeri giremeseler de nasıl eğlendiklerini görmeye karar verdi. İki arkadaş meyve sepeti ve çiçek alarak Şirinyer’de S.R.’nin bekarlığa veda partisi verdiği eve gitti. M.K.'nin daha sonra mahkemeye sunduğu boşanma dilekçesindeki anlatımına göre evde ışık olmamasına rağmen, zaman zaman ses geldiği dikkat çekti. Seslerden şüphelenen M.K. kapının zilini çaldı. Kapıyı gelin adayı S.R. gecelikle açtı. Partinin erken bittiğini ve uyuduğunu söyleyen S.R.’ye inanmayan M.K., zorla içeri girdiğinde oturma odasında S.R.’nin daha önce kendisine sözettiği eski sevgilisi K.Z.’yi çıplak halde otururken buldu. M.K. öfkeyle S.R.'ye bir tokat atarken, arkadaşının araya girmesiyle evi terkedip, ertesi sabah da soluğu avukatının yanında aldı. Aynı gün İzmir Aile Mahkemesi’ne aslında hiç birarada oturmadığı eşinden boşanmak için dilekçe veren M.K. yaşadıklarını ayrıntılı şekilde anlattı. M.K., düğünü iptal edip, davetiye gönderdiği eş ve dostlarını tek tek arayarak, bu durumu anlatmak zorunda kaldığını belirtti. Kağıt üzerinde eşi görünen ancak gerçek anlamda eş olmadan kendisini aldattığını öne sürdüğü S.R.’den boşanma istediğini bildiren M.K., yaşadıkları yüzünden psikolojik yardım aldığını da belirtti. M.K., avukatı aracılığıyla açtığı davada, boşanmak istediği eşi S.R.’nin, kendisine boşa yaptırdığı düğün masraflarından dolayı 15 bin TL maddi ve yaşattığı manevi çöküntüden dolayı da 15 bin TL manevi olmak üzere toplam 30 bin TL tazminat da istedi.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ
Gelin S.R, ise o gece evinde eski sevgilisinin olduğunu, ancak olayın tamamen yanlış anlaşıldığını iddia etti, “Veda partisinde, ortak arkadaşlarımız fazla olduğu için o da davet etmememe rağmen partiye gelmişti. Zaten partide bir tek o değil başka erkek arkadaşlarım da vardı. Beni evliliğimden ötürü davetsiz de olsa kutlamaya gelen insana, bütün herkese buyurun derken git demeyi hiç düşünmedim. Boşanma davası açan eşim, öküzün altında buzağı arıyor” dedi. S.R.’nin eski sevgilisi K.Z de, eski sevgilisine destek oldu. K.Z, yaşanan olaydan dolayı eski sevgilisinin hayatını altüst ettiği için çok pişman olduğunu belirtti. Damadın durumu yanlış anladığını, S.R. ile aralarında bir şey olmadığını, arkadaşlıklarının sürdüğünü öne sürdü.

BOŞANDILAR
Henüz aynı evi paylaşamadan kendilerini mahkemede bulan S.R ve M.K., geçen hafta sessiz, sedasız, anlaşarak boşandı. Avukatları aracılığıyla hazırlanan protokole imza atan S.R ve M.K., aynı çatı altında yaşayamadan evliliklerini bitirdi. S.R. ve M.K., hakime anlaşmalı boşanma kararı aldıklarını, evlilik öncesi alınan malların paylaşımı konusunda anlaştıklarını ve birbirlerinden tazminat ve nafaka talep etmediklerini bildirdi. İzmir Aile Mahkemesi’nde görülen özel duruşmalı davada, boşanmak için anlaştıklarını belirttikleri protokol de mahkem
https://birtanem.yetkinforum.com

Bekarliğa veda partisi baskini, boşanmayla bitti
1 sayfadaki 1 sayfası