Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

"Aaa!.. Ramazanda mıyız?" diyen ünlü

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

"Aaa!.. Ramazanda mıyız?" diyen ünlü Empty
MesajKonu: "Aaa!.. Ramazanda mıyız?" diyen ünlü   "Aaa!.. Ramazanda mıyız?" diyen ünlü Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 8:51 am

"Aaa!.. Ramazanda mıyız?" diyen ünlü 50566

Bebek'de bir cafede oturuyordu. Medya mensuplarını masasına davet etti. Niyetliyiz diyen gazetecilere karşı öyle bir pot kırdı ki...
Ünlü oyuncu Hande Ataizi Bebek'te İngiliz emlakçı arkadaşı Chris ile objektiflere takıldı. Masasına basın mensuplarını davet eden Ataizi, "Buyurun gelin bir şeyler için" derken, 'Niyetli' olduğunu söyleyen muhabirlere, "Aaa Ramazan'da mıyız" karşılığını verdi.

BENİ BU GAY'LE YAZMAYIN

Ataizi, yanındaki İngiliz arkadaşını kastederek "Bu 'gay'le beni yazmayın. Bu mu benim sevgilim olacak?" diye konuştu. Ünlü oyuncu iki yıl aşk yaşayıp ayrıldığı Philippe Amram'ı unutamadığını anlatarak, "Onu başka bir kadınla görürsem kıskanırım. Aynı mekanda karşılaşsak inanın ben çekip kalkar giderim. Çünkü içim acır. Seven insan kıskanır. Halen onu seviyorum ama şu an kimseye aşık değilim" dedi.
https://birtanem.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası