Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Empty
MesajKonu: Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de   Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 9:02 am

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar1

Abidin Özşahin [bNm favorimdi Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Biggrin aLbümü çıktıqıNda aLdım ve sürekLi dinLerdiM şimdide arada eserse açıorum yazık oLdu çocuqa ]

Hepsinin hayali Türkiye'nin pop starı olmaktı. Ancak tüm şöhretleri saman alevi yandı ve söndü. İşte Türkiye'nin bir anda parlayıp bir anda sönen pop yıldızları.Türkiye'nin' Popstar yarışması' kavramıyla tanıştığı ilk serinin yıldızıydı Abidin Özşahin... Tarkan'a benzerliğiyle kısa sürede şöhret oldu... Aşktan Yana adlı bir albüm çıkarttı. Ancak ilk albümün ardından unutuldu...

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar2

Saman alevi gibi şöhret!
Abidin'in birinci olduğu ilk Popstar yarışmasında Firdevs de ikinci sıraya yerleşmişti. O da yarışmadan sonra kısa sürede unutuldu...

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar3

Bayhan
Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan Pop star adaylarının en parlaklarından biriydi. Hayal Edemiyorum adlı bir albüm çıkardı. Ama o da hayalini gerçekleştirip bir pop star olamadı.

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar4

Emrah Keskin
Yarışmanın ardından gençleri uyarmak için 'Yarışma Zedeler' adında bir derneğe üye oldu.

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar6

Hasret Aygün
Sadece annesine ev almak istiyordu ve yarışma sayesinde bu amacını gerçekleştirdi.

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar7

Mehtap
Bir süre TV'de program yaptı.

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de Starlar8

Metin Levent
Erzurum'dan Adanaya göç etmiş bir ailenin 6 çocuğundan biri olan Metin Levent, Gidiyorum adlı bir albüm çıkardı ama bu onun için tatlı bir anı olarak kaldı.
https://birtanem.yetkinforum.com

Rus milyarderin görkemli yatı Fethiye'de
1 sayfadaki 1 sayfası