Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Kelepçeli Deniz Seki adliyede

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Kelepçeli Deniz Seki adliyede Empty
MesajKonu: Kelepçeli Deniz Seki adliyede   Kelepçeli Deniz Seki adliyede Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 9:07 am

Kelepçeli Deniz Seki adliyede Fft15_mf349223

218 gündür tutuklu bulunan Deniz Seki’nin, AİHM’e yaptığı başvurunun ardından Başbakanlığın başlattığı inceleme kapsamında bilgisine başvuruldu. Kokain kullanmak ve kullananlara temin etmek için bulundurmak suçundan 24 Şubat’tan beri Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’nde tutuklu bulunan Deniz Seki’nin AİHM’e yaptığı başvurunun ardından Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı’nın başlattığı inceleme kapsamında Başsavcıvekili Turan Çolakkadı’ya bilgi verdi. Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne elleri kelepçeli olarak getirilen Deniz Seki ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Turan Çolakkadı’nın odasına çıkarıldı. Seki 45 dakika süreyle Çolakkadı’ya AİHM’e yaptığı şikayet başvurusuyla ilgili bilgi verdi.

SEKİ: “ÜZGÜNÜM"
Bilgisine başvurulan Seki, Adliyeden geniş güvenlik önlemleri altında çıkarıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Seki, “Üzgünüm" demekle yetindi. Seki’nin avukatı Naim Karakaya adliye çıkışında bir açıklama yaptı. Karakaya, 24 Şubat’tan 1Ekim’e kadar geçen 218 günlük tutukluluk süresinin ve tutukluluk incelemelerinin duruşmasız yapılmasının hukuka aykırı olduğu gerekçesiyle AİHM’e yaptıkları başvurunun ardından, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında Başsavcıvekili Turan Çolakkadı’nın müvekkili Deniz Seki’nin beyanına başvurduğunu ifade etti. “Süreçten dolayı şikayetçiyiz. Mağdur edildik" diyen Karakaya, Başsavcıvekili Turan Çolakkadı’ya görevsiz mahkeme önünde 218 günlük haksız, uzun ve makul olmayan tutukluluk süresi nedeniyle yaşadıkları mağduriyeti dile getirdiklerini söyledi. Karakaya ayrıca, AİHM’e gönderdikleri dilekçenin geçtiğimiz Cuma ellerine ulaştığını belirtti.
https://birtanem.yetkinforum.com

Kelepçeli Deniz Seki adliyede
1 sayfadaki 1 sayfası