Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

'İyimser Dalga' ve Moody's Yaradı Borsa Yüzde 3.69 Yükseldi

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

'İyimser Dalga' ve Moody's Yaradı Borsa Yüzde 3.69 Yükseldi Empty
MesajKonu: 'İyimser Dalga' ve Moody's Yaradı Borsa Yüzde 3.69 Yükseldi   'İyimser Dalga' ve Moody's Yaradı Borsa Yüzde 3.69 Yükseldi Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 9:52 am

'İyimser Dalga' ve Moody's Yaradı Borsa Yüzde 3.69 Yükseldi Iyimser-dalga-ve-moody-s-yaradi-borsa-yuzde-3-69_o

Petrol Talebine Yönelik Yükselen Beklentiler ve ABD İşsizlik Başvurularının Temmuz Ayından Bu Yana En Düşük Düzeye Gerilemesi, Global Piyasaların Moralini Yükseltti.

Petrol talebine yönelik yükselen beklentiler ve ABD işsizlik başvurularının temmuz ayından bu yana en düşük düzeye gerilemesi, global piyasaların moralini yükseltti. Dışarıdan gelen iyimser dalga, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s’in, Türkiye’nin küresel kriz nedeniyle aldığı teşviklerin yarattığı etkileri gidermek için gerçekçi planlar ortaya koyması durumunda ülke notunun artırılabileceğini söylemesiyle destek buldu. Böylece, [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ] Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) gün içinde yüzde 3.69 yükseldi. [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ], 1.50 liranın altına inerken, bono faizi 9.32 düzeyinden işlem gördü. Asya’da Tokyo borsası dışındakiler yükseliş trendindeydi. Çin’den gelen olumlu veriler ekonomik toparlanma belirtilerini güçlendirirken, Çin’de sanayi üretimi banka kredileri ve perakende satış verilerinin, beklenenden fazla artış göstermesi de etkileyici güç oldu.

İMKB 46.500’ü geçti

Yurtdışı piyasalardaki iyimser dalga, içeride İMKB Ulusal 100 Endeksi’nin 46 bin puanın üzerine çıkmasında etkili oldu. Açılışın ardından yönünü yukarı çeviren İMKB Ulusal 100 Endeksi, günü yüzde 3.69 primle 46.583 puandan tamamladı. Döviz piyasasında ise
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ] 1.50 liranın altına geriledi. Açılışı 1.50 liranın üzerinde yapan [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ], 1.49 lira düzeyine indi. Pazartesi valörlü işlemlerde 1.4985 liradan işlem gören [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. ], serbet piyasada 1.4960 liradan kapandı.
https://birtanem.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖTV ve KDV indirimi KİME YARADI
» Antalya'nın İhracatı Yüzde 8 Düştü
» Kriz ve Grip Umreye Darbe Vuracak, Hacı Sayısı Yüzde 40 Azalacak