Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Bakan Yıldız'dan flaş açıklama !

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Bakan Yıldız'dan flaş açıklama ! Empty
MesajKonu: Bakan Yıldız'dan flaş açıklama !   Bakan Yıldız'dan flaş açıklama ! Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:12 am

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, benzin, mazot ve kırsal mazot gibi petrol ürünlerinin tüketiciye olabildiğince ucuz ulaştırılmasını istediklerini söyledi.

Gazetecilerin, EPDK'nın tavan fiyat uygulaması konusundaki sorularını yanıtlayan Taner Yıldız, şu anda petrolün varil fiyatının 75 dolar civarında olduğunu hatırlattı.

EPDK'nın uygulamasının tüketiciye ucuz ürün ulaştırılmasını amaçladığını vurgulayan Yıldız, şunları kaydetti:

''Türkiye'de özellikle tüketicinin kullandığı benzin, mazot ve kırsal mazot gibi mamullerin tüketicimize olabildiğince ucuz ulaştırılması lazım. Çünkü, bizim koyduğumuz piyasa serbest piyasa.

Özellikle liberalleşen rekabet ortamında vatandaşımıza daha uygun fiyat verilebilecek piyasa oluşuyor. Piyasanın en önemli aktörlerinden biri dağıtım şirketleri ve bayilerimiz. Onları da mağdur etmemiz olamaz.

Bakanlık olarak bu çerçevede politikalar koyuyoruz. Düzenleyici ve denetleyici kurum olarak EPDK da hem dağıtım şirketleri ve bayilerin aleyhine olmayan, hem de tüketicinin lehine olan bir ara formül açıkladı. Biz de düşüreceğimiz fiyatı önceden açıklamıştık.

EPDK'nın piyasaya müdahale gibi bir amacı yok. Burada piyasaya müdahale olmaksızın ama vatandaşımız için uygun bir fiyat oluşturmak adına 2 aylık bir düzenleme yapıldı. 2 ay içinde fiyatlar daha stabil ve yerine oturmuş vaziyette piyasada yerini alacak.''

Yıldız, gazetecilerin Başkent Doğalgaz'ın özelleştirilmesi süreciyle ilgili sorularını üzerine, ''Başkent Doğalgaz, 12 Haziran itibariyle 2 yıl içinde özelleşmek kaydıyla gelirleri Başkent Gaz'a verilmek üzere özelleştirme programındaydı.

Ama alınan tekliflerden sonra birinci ve ikinci firmalar süre bittiği için alamamış oldular. Dolayısıyla Özelleştirme İdaresi'ne geçmiş oldu. Bununla ilgili önümüzdeki günlerde düzenleme yapılacak. BOTAŞ da geçmişe dönük alacaklarını tahsil etmiş olacak'' diye konuştu.

Yıldız, daha sonra Kayseri ve Civarı Elektrik A.Ş. Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci'nin kızının düğün törenine katıldı.

Düğün töreninde Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükkeçeci'nin kızı Merve Büyükkeçeci ile Sami Baran'ın nikahını kıydı, bakan Yıldız da gelinin şahitliğini yaptı.
https://birtanem.yetkinforum.com

Bakan Yıldız'dan flaş açıklama !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakan oğlundan Hadise'ye ahlaksız teklif!