Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

İftar-Duası

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

İftar-Duası Empty
MesajKonu: İftar-Duası   İftar-Duası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:44 am

İftar-Duası (Ne dilersen Dile)
İftarda Yapılacak Dua
Ve bu duanın hemen altında sizlere büyük bir müjde var.
“Allâhumme leke sumtu ve bike âmentu ve aleyke tevekkeltu ve alâ rızkıke eftartu veli savmi ğadin neveytu fağfir limâ kaddemtu vemâ ahhertu.”
Anlamı:
“Allah’ım! Senin için oruç tuttumİftar-Duası Smiliv sana inandımİftar-Duası Smiliv sana dayandımİftar-Duası Smiliv Senin verdiğin rızıkla orucumu açtım. Yarının orucuna da niyet ettimİftar-Duası Smiliv benim geçmiş ve gelecek günahlarımı bağışla.”
Dostlar sizlere bir hadisi şerif yazacağım inş müjdeli bir hadisi şerif Efendimiz sav buyurdukiİftar-Duası Smiliv Her oruçlunun iftar sofrasında kabul olmuş bir duası vardır. Yani kesin bir isteği kabul ediliyor.

30 günde 30 dua ve 30 istek yerine gelir.Alimin birisi ilk dua hakkını şöyle kullanmışİftar-Duası Smiliv Allahım bundan sonra edeceğim bütün hayırlı dualarımı kabul et.
Bizleride duanızda unutmayın.İftar-Duası Ramazan
https://birtanem.yetkinforum.com

İftar-Duası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» turist duası
» OĞUZ KAĞAN'IN TÜRKLÜK DUASI
» Havuzbaşında iftar ve grup yemekleriniz için bulunmaz fırsat...