Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın   Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 7:46 pm

Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Icon_arrow Bildiğiniz Yada Buldugunuz Soruları Bizimle Paylaşa Bilirsiniz Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Icon_arrow
https://birtanem.yetkinforum.com
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın   Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 8:29 pm

Smile Tşk
https://birtanem.yetkinforum.com

Arkadaşlar Bildiğiniz SoRuLarı BiZiMLe PaYLaŞın
1 sayfadaki 1 sayfası