Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

Mustafa Kemal ****** (Resimleri)

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Empty
MesajKonu: Mustafa Kemal ****** (Resimleri)   Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:36 am

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 608x505 ve 48KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 218qk7

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 635x529 ve 32KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 221uv3

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 663x544 ve 44KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 223bp0
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 210hn7

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 644x530 ve 27KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 199wn6

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 632x525 ve 24KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 198rb7
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Ata49tg9po2

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768 ve 79KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 12211dv1

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 590x481 ve 34KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 197xl7
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 780x1056 ve 84KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Foto1pp9sz7

Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) Wol_errorBu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 662x543 ve 25KB.
Mustafa Kemal Atatürk (Resimleri) 209ik9

İmzası

Lider yoksa mücadelede yoktur (OSMAN PAMUKOĞLU)

https://birtanem.yetkinforum.com

Mustafa Kemal ****** (Resimleri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adalet ve m.kemal ******
» ****** Günlüğü - Tarihte Bu Gün ****** Ne Yapmış ? ( Güncellenecektir )
» ******'ün Türk'lük Hakkındaki Sözleri
» ******'ün Madalya ve Nişanları
» YABANCI PULLARDA ATATÜRK