Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor...

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor... Empty
MesajKonu: yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor...   yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor... Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:04 pm

Türkiye'den Haberler Kategorisinde yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor... Forumu görüntüleniyor : İstanbul 'da beklenen şiddetli yağış nedeniyle kırmızı alrm verildi. İş çıkışı servileri erkene alındı... İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi AKOM en üst düzeyde alarma geçti. Avrupa ve Anadolu yakasında riskli bölgelerde ekipler konuşlandırıldı. Aşırı yağış durumunda 2 bin 220 araç gereç ve 6 bin 370 personel kritik bölgelerde konuşlandırıldı.binin ...
https://birtanem.yetkinforum.com

yağış alarmı servisleri erken kaldırıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğumsal kalça çıkığında erken tanı