Fıstığım Benim :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıstığım Benim :)))

Resmin yok ama neyse :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben.. İsmin dilimdeki bin keder Bak yine uyku yok gözümde Zifiriyim bir yerlerde Dur geri döndür beni sende Ölüm olsan götür benide.. İçtiğim şaraptı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim İçtiğim biraydı hayalin Yakar bir cigara biterim Dumanında yitip giderim İçime seni çekerim off Sensiz kötüyüm beterim Çıkmaz sokağın biriyim Öksüz kaldım yetimim ben.. Sönmüş ateşin külüyüm Zindan oldum hapisim ben..

2043 türkiye avrupa hükümdarı olacaktır

YazarMesaj
Koray35
Yönetici
Yönetici
Koray35

2043 türkiye avrupa hükümdarı olacaktır Empty
MesajKonu: 2043 türkiye avrupa hükümdarı olacaktır   2043 türkiye avrupa hükümdarı olacaktır Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:13 pm

vangelia pandava'nın kehanetlerinin yaklaşık olarak %80 oranında doğru çıktığı düşünülmekte. bu oran hiç de küçümsenmeyecek bir oran. şimdi olaya çeşitli açılardan yaklaşalım. baba vanga öncelikle 2010 yılının kasım ayında 3. dünya savaşının çıkacağını söylüyor ve bu savaşın süresinin 4 yıl olacağını belirtiyor. bu aklımızın bir köşesinde kalsın.

çıkacak dünya savaşında bir tarafta abd başta olmak üzere batı devletleri olacak. diğer tarafta ise rusya, iran, orta asya devletleri başta olmak üzere diğer devletler olacak. bu da aklımızın bir köşesinde kalsın.

baba vanga aynı zamanda obama'nın abd'nin son başkanı olacağı yönünde bir kehaneti de var. bu kehanete ek olarak gelecekte dünyanın lider ülkesinin rusya olacağını söyleyen kehaneti de var. bu kehanetlerden yola çıkarak şöyle bir teori kuruyorum:
3. dünya savaşından abd galip çıkamayacak dolayısı ile avrupa da galip çıkamayacak. bundan dolayı avrupa bir çok yönden zayıflayacak.
türkiye de böyle bir savaşta muhtemelen tarafsız kalacaktır yada rusya yanında savaşa girecektir. bu çerçeveden baktığımızda türkiye savaştan en azından kaybı olmadan çıkacaktır. belki de kazanan safta olursa çok daha güçlenerek çıkacaktır.
zamanın akışını hızlandıran şey savaşlardır. aynı zamanda uluslara, daha doğrusu insanlara tokat gibi çarpacaktır savaş. bundan dolayı böyle bir savaştan sonra türk halkının 'ulan nooluyoruz lan' deyip, özüne dönerek, vatanı milleti için görev yapacak olan bir hükümeti başa geçireceğini tahmin ediyorum. niçin böyle bir tahminde bulundum?
şundan dolayı: baba vanga'nın 2043 te avrupanın tek hakimi olacak ülke şeklinde bir kehaneti daha var. bu ülke, çerçeveye geniş açıdan baktığımız zaman ya türkiye olabilir yada iran. diğer müslüman devletleri bu kadar güçlenemez. hem zaten iran ve türkiye olası bir savaştan güçlenerek çıkacaktır. lakin iran coğrafi ve jeopolitik konumu gereği avrupa'ya hakim olamaz. elimizde kalıyor tek seçenek. bu da türkiyedir..

https://birtanem.yetkinforum.com

2043 türkiye avrupa hükümdarı olacaktır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zune HD yakın gelecekte Avrupa’ya gelmeyecek, Türkiye’yi ise hiç sormayın
» Türkiye Krizde Eğlendi!
» Fransızlara Türkiye Lehine Darbe
» ABD Kapıyı Açtı, Türkiye İsviçre'de Milyar Dolarlık Hesapların İzini Sürebilecek